📞 0226 461 35 07 - 📬 info@zaferyapimuhendislik.com     

Akuple / Birleşik Konteyner

Ürün Kodu : Akuple-001

Ürün Fiyatı : Detaylı Bilgi İçin Firmamız İle İletişime Geçiniz

     Acil Çözüm
Kapalı alan ihtiyaçları için derhal çözüm gerektiren durumlarda ideal yapılardır. Kullanım alanına sevk edilerek derhal kullanılabilirler. Kullanım alanında ayrıca montaj gerektirmez; elektrik ve varsa sıhhi tesisat bağlantıları yapılarak derhal kullanılabilirler. 


Farklı Ebat ve Modeller
Kullanım amacına göre farklı ebat ve amaç için olmak üzere yüzlerce farklı planda uygulanmaktadırlar. İhtiyacınıza uygun konteyner için zengin modellerimizi inceleyiniz.


Akuple Kullanım
Tek başlarına kullanılabildikleri gibi, her iki yönden kolayca birleştirilerek daha geniş ve karmaşık yaşam alanları yaratmak amacı ile kullanılabilirler. Tüm taşıyıcı sistem çeliktir ve iki kat üç kat üst üste konulmaya uygundur. Merdiven ve platform eklenerek çeşitli amaçlara uygun çözümler üretilebilrler.


Taşınabilir ve Ekonomik
Şaseli yapılar olduklarından her türlü düz alana konuşabilmektedirler. Kullanım alanında zemin betonuna ihtiyaç yoktur. Zaiyatsız olarak yeni kullanım alanına taşınabilirler. Bu nedenle kısa süreli kullanımlar için bu tür yapıları çok ekonomik yapılar yapar. 


Kullanım Amacı
Şantiye koşullarında; ofis, yemekhane, WC/duş, yatakhane olarak, doğal afet sonrası geçici konut olarak kullanılabilir.


Temel Gerektirmez
Temel gerektirmez, düz bir alan olma şartıyla her türlü zemine kurulabilir.


Demonte Sevkiyat
Yüklemesi ve boşaltması vinçle gerçekleştirilen yapılardır. İsteğe bağlı olarak monteli olarak yada paketlenmiş olarak sevk edilebilirler. Paketlenmiş sevk edildiği durumlarda bir tıra 8 yada 10 adet konteyner yüklenerek taşıma maliyetlerinde ekonomi sağlanabilir.


Mükemmel İzolasyon
Şase, tavan ve duvar panel birleşim yerlerinde toz ve su izolasyonu için amacı izolasyon malzemesi uygulanmaktadır.