📞 0226 461 35 07 - 📬 info@zaferyapimuhendislik.com     

Hayvancılık Yapıları - Buzağı Barınağı

Ürün Kodu : Buzağı Barınağı-001

Ürün Fiyatı : Detaylı Bilgi İçin Firmamız İle İletişime Geçiniz

     Zafer Yapı Mühendislik ahırı ile buzağılarınız rahat etsin, sağlıklı ve güvenli büyüsünler. Doğal aydınlık iç ve üstün havalandırma buzağıları bakterile karşı koruyarak, sağlıklı büyümelerine katkı sağlar. 

Doğal Ortam
Yapılan bilimsel araştırmalara gore hayvanlar kendilerini dış ortamda daha rahat hisseder ve kapalı ortamda stresslenerek sağlıkları bozulur. Zafer Yapı Mühendislik yapılarında kullanılan brandanın yüksek ışık geçirgenliği sayesinde içeri giren doğal ışık, gölgesiz güneşli bir hava etkisi yaratır ve damızlık hayvanlarınızın daha sağlıklı olmalarına katkı sağlarlar. Ayrıca doğal aydınlatma sayesinde buzağı ahırın aydınlatma maliyetlerini düşürür.

Mükemmel Havalandırma ve Hava Kalitesi
Kullandığımız branda hava sıcaklıklarındaki dalgalanmaları modere ederek sürünüzün yıl boyunca streslenmesini önler. Mahya havalandırması ve açık yan bölmeler sayesinde temiz havanın yaz kış yapının içene nüfus etmesini sağlarken buzağılarınızın rüzgardan etkilenmesi engeller. 

Geniş İç Hacim
Zafer Yapı Mühendislik yapıları kullanılan yapı tekniği sayesinde geniş açıklıklı yapıların orta direksiz geçilmesine imkan sağlar. Böylece sürünüz için engelsiz bir alan yaratılmış olur. 

Çok Amaçlı Kullanım
Tasarımdaki esneklik nedeni ile, Zafer Yapı Mühendislik yapıları farklı amaçlar için uygun bir kullanım sağlar. Spor alanlarından, depolama alanlarına Zafer Yapı Mühendislik yapıları kapalı alan ihtiyaçlarınız için uygundur.

Düşük İşletim Maliyeti
Doğal ortam sürünüzün büyüme ve üretkenliğe katkıda bulunur ve işletim maliyetlerini azaltır.Işık geçirgen kaplamanın benzersiz özellikleri sayesinde ışık yapının içine girer ve buda % 80 oranında aydınlatma maliyetlerinin azaltılmasına neden olur. Yapının çatısı ve boyası için endişelenmeye gerek kalmaz. Zafer Yapı Mühendislik binaları bakım gerektirmez, dolayısı ile size para kazandırır.

Yüksek Amortisman Oranı
Branda yapılar, konvensiyonal yapılara göre amortisan oranı yüksek yapılardır. Bu nedenle yatırım bedelinizi kısa sürede amortismandan düşmenize ve yatırımınızı kısa sürede geri dönmesini sağlar, kısa sürede yatırımınıza kar ettirir.