📞 0226 461 35 07 - 📬 info@zaferyapimuhendislik.com     

Endüstriyel Yapılar - Depo

Ürün Kodu : Depo-001

Ürün Fiyatı : Detaylı Bilgi İçin Firmamız İle İletişime Geçiniz

     Geniş iç hacim sağlayan Zafer Yapı Mühendislik tasarımı kamyon ve forkliftin rahat hareketini sağlayan yüksekliği, ve imalat, depolama operasyonlarınız için maksimum depolama kapasitesi sağlarlar.
 

Düşük İşletim Maliyeti
Kullanılan brandanın yüksek ışık geçirgenliği sayesinde içeri giren doğal ışık, gölgesiz güneşli bir hava etkisi yaratır ve doğal olarak aydınlatma maliyetlerini düşürür. 


Uzun Süre Bakım Gerektirmez
Tamamen sıcak daldırma ile yöntemi ile paslanmaya karşı yüksek mukavemet ile imal edilmiş çelik aksam ve yüksek gerilmelere uygun branda kaplama sayesinde zorlu iklim koşullarında dahi uzun süre balom gerektirmez. Konusunda uzman Zafer Yapı Mühendislik servis elemanları sayesinde Zafer Yapı Mühendislik yapılarının bakımı kolaydır.


Hızlı Montaj
Proje boyutlarına göre konvansiyonal yapılara göre çok kısa sürede monte edilebilirler. Zafer Yapı Mühendislik yapıları mevcut kullanım alanında ihtiyaçlarınız değiştiğinde ise sökülüp, başka bir alana taşınıp yeniden monte edilebilirler.


Çok Amaçlı Kullanım
Tasarımdaki esneklik nedeni ile, Zafer Yapı Mühendislik yapıları farklı amaçlar için uygun bir kullanım sağlar. Spor alanlarından, depolama alanlarına Zafer Yapı Mühendislik yapıları kapalı alan ihtiyaçlarınız için uygundur.


A Design that Works
Available in widths from 3 to 24 meters and to any length, the clear-span space is proven for unobstructed equipment maneuverability. Designed to meet most National Building Code, each Zafer Yapı Mühendislik building is constructed with durable components to stand up to the harshest conditions.


Yüksek Amortisman Oranı
Branda yapılar, konvensiyonal yapılara göre amortisan oranı yüksek yapılardır. Bu nedenle yatırım bedelinizi kısa sürede amortismandan düşmenize ve yatırımınızı kısa sürede geri dönmesini sağlar, kısa sürede yatırımınıza kar ettirir.