📞 0226 461 35 07 - 📬 info@zaferyapimuhendislik.com     

KURUMSAL

ZAFER YAPI MÜHENDİSLİK


Zafer Yapı Mühendislik, 2001 yılında 50 metrekarelik alanda ofis kurarak hizmetine başladı. Bugün 1 fabrika ve ofisten oluşan, deneyimli ekip ve tam ekipmanla sektöründe üretim ve montaj hizmeti vermektedir.
 
Hizmetlerimiz Arasında ; Hafif Çelik Karkas Yapı, Villa, Sosyal Tesisler, Modüler Bina, Prestige Modüler Bina, Hazır Yapı, Sac Bina, Poliüretan Bina, Prefabrik Ev, Köy Evleri, Konteyner, Yaşam Konteynerler, ISO Yaşam Konteynerı, WC/Duş konteynerler, Akuple/Birleşik Konteyner, Bekçi Kulübesi, Çelik Konstrüksiyon Yapılar, Kemerli Yapı, Prizmatik Çelik Yapı, Germe Yapı, Spor Tesisleri, Endüstriyel Yapılar, Havacılık Yapıları, Hayvancılık Yapıları, Özel Amaçlı Kabin, GSM Kabini, Konkasör Kabini Gibi Birçok Talebinizi Başarılı Bir Şekilde Tamamlıyoruz...

Yapı sektöründe pencereden küpeşte korkuluk sistemlerine, alüminyum uygulamalarından çelik çatı uygulamalarına, fotosel kapıdan camlama uygulamalarına kadar bir bina için gerekli olan birçok malzemeyi bir arada üretiyor ve uyguluyoruz. Yıllık 20 bin metre plastik, 5 bin metrekare ısıcam üretim ve montaj kapasitesi ve uzman çalışanıyla sektöründe öncü firmalar arasında yer alıyor.

Ürünlerinin dağıtım ve montajı Yalova’nın yanı sıra Marmara bölgesinin hemen hemen her noktasında sağlanıyor.

Kaliteli Hizmet Arıyorsanız Doğru Yerdesiniz...