📞 0226 461 35 07 - 📬 info@zaferyapimuhendislik.com     

Spor Tesisleri - Manej

Ürün Kodu : Manej-001

Ürün Fiyatı : Detaylı Bilgi İçin Firmamız İle İletişime Geçiniz

     Doğal Ortam
Kullanılan brandanın yüksek ışık geçirgenliği sayesinde içeri giren doğal ışık, gölgesiz güneşli bir hava etkisi yaratır ve doğal olarak aydınlatma maliyetlerini düşürür. Yıl boyunca sağlanan rüzgarsız ortam, Zafer Yapı Mühendislik kapalı manej yapıların binici ve at için daha keyifli bir deneyim olmasına imkan verir. 


Geniş İç Hacim
Zafer Yapı Mühendislik kapalı manej yapıları 48 metreye kadar genişlik açıklığı ile biniciler ve atlar için geniş iş hacimler sunarak potansiyellerini ortaya koymalarını sağlarlar.


Yıl Boyu Kullanım
Zafer Yapı Mühendislik manejleri bina içinde yıl boyunca var olan güvenlik, ferahlık ve konfor ile bina dışı ortamın avantajlarını birleştirerek yıl boyunca binicilik için uygun ortam sağlarlar. Üstü kapalı manej alanı sporcular ve atlar için daha güvenli, daha tutarlı bir ortam sağlarlar.


Sessiz Ortam
Zafer Yapı Mühendislik manej yapılarının sesi kesen yapısı sayesinde binici ve atın dış koşullardaki seslerden etkilenmeden sessiz bir ortamda dokus olmalarını sağlar.


Çok Amaçlı Kullanım
Tasarımdaki esneklik nedeni ile, Zafer Yapı Mühendislik yapıları farklı amaçlar için uygun bir kullanım sağlar. Binicilikten, depolama alanlarına Zafer Yapı Mühendislik yapıları kapalı alan ihtiyaçlarınız için uygundur.


Yüksek Amortisman Oranı
Branda yapılar, konvensiyonal yapılara göre amortisan oranı yüksek yapılardır. Bu nedenle yatırım bedelinizi kısa sürede amortismandan düşmenize ve yatırımınızı kısa sürede geri dönmesini sağlar, kısa sürede yatırımınıza kar ettirir.