📞 0226 461 35 07 - 📬 info@zaferyapimuhendislik.com     

Prestige Modüler Bina

Ürün Kodu : Prestige-001

Ürün Fiyatı : Detaylı Bilgi İçin Firmamız İle İletişime Geçiniz

     Fabrikada üretilip, kullanılacağı yerde önceden hazırlanacak bir beton kaide üzerine taşınarak birleştirilen parçalardan oluşur. İstenildiği zaman sökülerek başka yerde tekrar kurulabilir ve gerektiğinde büyültülüp, küçültülebilir.


Kullanışlı
Her türlü kullanım amacına ve yerleşime uyarlanabilir. Kullanım yeri ve amacına göre ısı yalıtımı ve doğal aydınlatmada istenilen değeri uygulama imkanı vardır.


Çabuk
Prefabrike ve modüler bir yapı sistemi olduğundan imalatı, sevkıyatı ve montajı çok kısa sürede tamamlanır ve zamandan kazandırır.Bir kamyonla 200 m2 büyüklükteki Hazır Yapı sevk edilebilir. Yükleme ve boşaltma insan gücüyle yapılabilir. Basit el aletleri ile de hızlı ve kolayca monte edilebilirler.


Çok Amaçlı
Binayı oluşturan bütün duvarların ebatları standarttır. İhtiyacınıza göre paneller ile istediğiniz plandaki yapının kullanım amacına ve mimari yerleşime uyarlanabilir. Yatakhane, ofis, yemekhane, WC/duş, acil iskan tesisleri, okul, hastane, kantin, revir ve benzeri amaçlı kullanıma göre planlanabilir. Modüler yapılarımız 2 kata kadar uygulanabilmektedir.


Yüksek Teknoloji
Çelik iskelet yüksek teknoloji CAD/CAM programları ile yüksek teknoloji roll-forming hatlarında el değmeden hatasız olarak üretilmektedir. 


Sağlam
Çelik iskelet yüksek teknoloji CAD/CAM programları ile yüksek teknoloji roll-forming hatlarında el değmeden hatasız olarak üretilmektedir. 


Ekonomik
Hafif yapıdır, temel maliyetleri konvasiyonel sistemlere göre düşüktür. Basit bir temel kaide üzerine monte edilebilir.