📞 0226 461 35 07 - 📬 info@zaferyapimuhendislik.com     

Spor Tesisleri - Tenis Kortu

Ürün Kodu : Tenis Kortu-001

Ürün Fiyatı : Detaylı Bilgi İçin Firmamız İle İletişime Geçiniz

     Tenis her zaman için geniş, ferah, aydınlık Zafer Yapı Mühendislik tenis kapalı kortlarında daha iyi oynanır. Zafer Yapı Mühendislik müşterileri doğal aydınlatma sağlayan, rahatlatıcı ortamı ve tenis sporunu yılın her ayı yapmaya imkan veren yapısı ile Zafer Yapı Mühendislik tenis kortlarından her zaman memnun kalırlar.
 

Doğal Ortam
Kullanılan brandanın yüksek ışık geçirgenliği sayesinde içeri giren doğal ışık, gölgesiz güneşli bir hava etkisi yaratır ve doğal olarak aydınlatma maliyetlerini düşürür. Yıl boyunca sağlayan ısı yalıtımı, Zafer Yapı Mühendislik kapalı tenis kortunun doğal aydınlatması, tenis oyununun daha keyifli bir deneyim olmasına imkan verir. 


Geniş İç Hacim
Zafer Yapı Mühendislik kapalı tenis kortları 24 metreye kadar genişlik açıklığı ile oyuncuların potansiyellerini özgürce kullanmalarına imkan verir. 


Ferah Atmosfer
Ayrıca Zafer Yapı Mühendislik tenis kort brandası parlamaz ve göz alıcı değildir. Bu nedenle oyuncular, top ve rakip hareketlerini güneş gibi göz alıcı etkenlerden etkilenmeden gerçekleştirirler.
Zafer Yapı Mühendislik kapalı tenis kortlarının sağladığı ses engelleyici özelliği ile deneyimli oyuncuları dış etkenlerden arındırarak daha konsantre bir oyun imkanı verir.


Yıl Boyu Kullanım
Zafer Yapı Mühendislik kapalı tenis kortları bina içinde yıl boyunca var olan güvenlik, ferahlık ve konfor ile bina dışı ortamın avantajlarını birleştirerek yıl boyunca uygun oyun ortamı sağlar. Ayrıca üstü kapalı kort alanı oyuncular için daha güvenli, daha tutarlı bir zemin sağlar.


Çok Amaçlı Kullanım
Tasarımdaki esneklik nedeni ile, Zafer Yapı Mühendislik yapıları farklı amaçlar için uygun bir kullanım sağlar. Spor alanlarından, depolama alanlarına Zafer Yapı Mühendislik yapıları kapalı alan ihtiyaçlarınız için uygundur.


Yüksek Amortisman Oranı
Branda yapılar, konvensiyonal yapılara göre amortisan oranı yüksek yapılardır. Bu nedenle yatırım bedelinizi kısa sürede amortismandan düşmenize ve yatırımınızı kısa sürede geri dönmesini sağlar, kısa sürede yatırımınıza kar ettirir.