📞 0226 461 35 07 - 📬 info@zaferyapimuhendislik.com     

Havacılık Yapıları - Uçak Gölgeliği

Ürün Kodu : Uçak Gölgeliği-001

Ürün Fiyatı : Detaylı Bilgi İçin Firmamız İle İletişime Geçiniz

     Kamuflaj
Kullanılan kaplama malzemesi olan branda çevredeki hakim renklere yakın renkler seçilerek imal edildiklerinden kolayca ortama kamufle olabilirler. Sıcak ve çöl bölgelerinde kum rengi, ağaçlı ve yeşil örtü ile kaplı bölgelerde ise yeşil dış kaplama rengi tercih edilir.

Serin İç Hacim
Işık geçirmez branda sayesinde yapının içi yazları daha serin olur ve uçaklarının sıcak havadan etkilenmeleri engellenmiş olur. 

Kolay Manevra Alanı
Zafer Yapı Mühendislik havacılık yapıları 60 metreye kadar genişlik açıklığı ve farklı kapı opsiyonları ile hava araçlarının manevralarına ve giriş çıkaşlarına imkan verir. 

Taşınabilir
Zafer Yapı Mühendislik havacılık yapıları prefabrike olarak imal edilmişlerdir. Uçak ile sevkıyata uygundur. Bütün bağlantılar civata ve somunla yapıldığından ihtiyaç duyulan havalanına sevkleri ve montajları kolay ve hızlıdır. Gerektiğinde sökülüp, başka bir alana taşınarak yeniden monte edilebilirler.

Çok Amaçlı Kullanım
Tasarımdaki esneklik nedeni ile, Zafer Yapı Mühendislik yapıları farklı amaçlar için uygun bir kullanım sağlar. Uçak hangarlarından, depolama alanlarına Zafer Yapı Mühendislik yapıları kapalı alan ihtiyaçlarınız için uygundur.

Yüksek Amortisman Oranı
Branda yapılar, konvensiyonal yapılara göre amortisan oranı yüksek yapılardır. Bu nedenle yatırım bedelinizi kısa sürede amortismandan düşmenize ve yatırımınızı kısa sürede geri dönmesini sağlar, kısa sürede yatırımınıza kar ettirir.