📞 0226 461 35 07 - 📬 info@zaferyapimuhendislik.com     

Havacılık Yap. - Uçak Bak. Hangarı

Ürün Kodu : Uçak Bakım Hangarı - 001

Ürün Fiyatı : Detaylı Bilgi İçin Firmamız İle İletişime Geçiniz

     Havacılık Yapıları - Uçak Bakım Hangarı

Kamuflaj
Kullanılan kaplama malzemesi olan branda çevredeki hakim renklere yakın renkler seçilerek imal edildiklerinden kolayca ortama kamufle olabilirler. Sıcak ve çöl bölgelerinde kum rengi, ağaçlı ve yeşil örtü ile kaplı bölgelerde ise yeşil dış kaplama rengi tercih edilir.

Serin İç Hacim
Işık geçirmez branda sayesinde yapının içi yazları daha serin olur ve uçaklarının sıcak havadan etkilenmeleri engellenmiş olur. 

Kolay Manevra Alanı
Zafer Yapı Mühendislik havacılık yapıları 60 metreye kadar genişlik açıklığı ve farklı kapı opsiyonları ile hava araçlarının manevralarına ve giriş çıkaşlarına imkan verir. 

Taşınabilir
Zafer Yapı Mühendislik havacılık yapıları prefabrike olarak imal edilmişlerdir. Uçak ile sevkıyata uygundur. Bütün bağlantılar civata ve somunla yapıldığından ihtiyaç duyulan havalanına sevkleri ve montajları kolay ve hızlıdır. Gerektiğinde sökülüp, başka bir alana taşınarak yeniden monte edilebilirler.

Yüksek Amortisman Oranı
Branda yapılar, konvensiyonal yapılara göre amortisan oranı yüksek yapılardır. Bu nedenle yatırım bedelinizi kısa sürede amortismandan düşmenize ve yatırımınızı kısa sürede geri dönmesini sağlar, kısa sürede yatırımınıza kar ettirir.